symbol

Dnes vieme našim klientom zabezpečiť komfortný a komplexný priebeh kúpy nehnuteľnosti na pobreží Costa Blanca a rovnako asistovať pri jej ďalšom prenájme.Viac o procese kúpy

O nás

Náš tím

Ing. Michal Frídel_S

Ing. Michal Frídel_S

Senior maklér a konateľ


Som Michal Frídel a nehnuteľnosti sú mojou vášňou už viac ako 20 rokov. Posledných 10 rokov mi učarovali tie španielske, zamiloval som sa do pobrežia Costa Blanca, kde aktívne riešim nehnuteľnosti pre svojich klientov najmä zo Slovenska a Čiech. Či už hľadáte malý dovolenkový apartmán, dom na pláži, alebo luxusnú vilu s veľkým pozemkom alebo prekrásny výhľad, nájdem Vám to pravé a rád Vás prevediem procesom od príletu, cez obhliadky, rezerváciu, financovanie až po zabezpečenie prenájmu pre Vašich priateľov a známych.

Zobraziť 12 ponúk

Nezmeškajte novinky a zaujímavé informácie o kúpe a predaji nehnuteľností a najmä bývaní v Španielsku. Začnite nás sledovať na Vašej obľúbenej sociálnej sieti.

Máte otázku ku kúpe nehnuteľnosti na pobreží Costa Blanca? Ozvite sa nám.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.